Podzvičinský turnaj dvojic


 Kvalifikace na MČR


Muži - neregistrovaní

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Rolc LadislavRychnov 18788275551
Kejzlar Jaroslav18690276
 2. Procházka VáclavTespo Hořice159102261526
Rolc Ladislav19768265
 3. Rolc LadislavTespo Hořice17178249515
Frait Pavel163103266
 4. Kašpar VáclavRokytnice n/J180105285514
Řebíček Jan16861229
 5. Frait PavelTespo Hořice17093263510
Pech Ladislav18562247
 6. Frait PavelTespo Hořice18979268504
Procházka Václav17363236
 7. Rolc LadislavRychnov18380263500
Kejzlar Jaroslav15978237
 8. Pech LadislavTespo Hořice17672248499
Kohout Václav17576251
 9. Kohout VladislavTespo Hořice17377250493
Procházka Václav17964243
 10. Lutz JanRokytnice n/J14368211438
Kašpar Václav14087227
 11. Holý AlešBrada Rybníček12052172425
Nekvasil Lubomír18568253
 12. Řebíček JanRokytnice n/J13770207390
Lutz Jan13152183

Muži - registrovaní

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Hažva MartinSKK Hořice - SKK Náchod319151470993
Hažva Jaroslav316207523
 2. Novotný ZdeněkTJ Spartak Rokytnice n.J.323130453949
Valášek Milan329167496
 3. Vymazal PavelKK Konstruktiva Praha306151457939
Zahrádka Zdeněk324158482
 4. Tryzna LukášSKK Vrchlabí315137452934
Žižko Vlado321161482
 5. Valtr EvženKK Slavoj Praha309152461932
Kuděj David303168471
 6. Soukup JaroslavSKK Jičín293141434925
Kaan Pavel298193491
 7. Hrubý PetrSK Žižkov Praha - TJ Astra ZM Praha307148455921
Rusín František316150466
 8. Kolařík LubošSKK Jičín293172465919
Soukup Jaroslav ml.311143454
 9. Pleticha Jaroslav st.KK Konstruktiva Praha288134422915
Vymazal Pavel324169493
 10. Vymazal PavelKK Konstruktiva Praha323147470913
Wrzecionko Jakub292151443
 11. Zahrádka JaroslavKK Konstruktiva Praha278168446911
Vymazal Pavel316149465
 12. Kindl RomanSKK Třebechovice p.O.325141466905
Mařák Zdeněk296143439
 13. Wrzecionko JakubKK Konstruktiva Praha308134442903
Pleticha Jaroslav st.311150461
 14. Vlk VáclavTJ Lokomotiva Liberec292138430886
Pachl Jiří315141456
 15. Havlík AlešTJ Lokomotiva Liberec300141441885
Tomášek Jaromír284160444
 16. Doucha Jiří .mlSKK Náchod306148454880
Tesař Jiří293133426
 17. Janeček PetrTJ Dvůr Králové n.L.292159451878
Horák Luděk293134427
 18. Jungbauer ViktorKK Slavoj Praha - TJ Sokol Rudná272141413876
Balzer David299164463
 19. Zeman JanTJ Bižuterie Jablonec n.N.313110423867
Vincze David294150444
 20. Chráska DaliborTJ Červený Kostelec309123432867
Adamů Jan302133435
 21. Červinka JiříTJ Dvůr Králové n.L.296134430853
Janeček Petr291132423
 22. Erlebach JaroslavTJ Nová Paka305135440832
Lánský Dobroslav264128392
 23. Vaněk PetrTJ Červený Kostelec294115409826
Bouda Daniel283134417
 24. Blažej LukášTJ Dvůr Králové n.L.294142436825
Rejl Jiří30188389
 25. Folta ErikTJ Nová Paka284107391824
Bajer Bohuslav283150433
 26. Doucha Jiří .mlSKK Náchod296139435822
Dlohoška Jaroslav280107387
 27. Sirový MichalTJ Dvůr Králové n.L. - SKK Rokycany311102413807
Webr Václav272122394
 28. Cvrček TomášTJ Spartak Rokytnice n.J.298104402798
Mikolášek Ladislav282114396
 29. Kašpar JakubTJ Spartak Rokytnice n.J.253124377772
Zuzánek Daniel273122395
 30. Hanuš JiříSKK Třebechovice p.O26697363760
Dvořák Josef292105397

Smíšené dvojice - neregistrovaní

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Frait PavelTespo Hořice19194285524
Vaňurová Marcela17069239
 2. Vaňurová MarcelaTespo Hořice17378251511
Procházka Václav17090260
 3. Pristandová JitkaBrada Rybníček16061221467
Pristanda Jaroslav15987246

Smíšené dvojice - registrovaní

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Bína JanTJ Lokomotiva Česká Třebová - SKK Rokycany323203526958
Lidman Linda306126432
 2. Šmída VáclavTJ Start Rychnov n.K. - KK Kosmonosy313170483932
Doškařová Anna314135449
 3. Hažva JaroslavSKK Náchod - TJ Sokol Chýnov318158476927
Mašková Blanka308143451
 4. Mizerová BlankaKK Slavia Praha - KK Slavoj Praha282186468910
Březina Stanislav300142442
 5. Kašpar JiříTJ Sokol Kobylisy - SK Žižkov Praha320153473902
Sedláčková Irini314115429
 6. Kohlíčková LenkaTJ Jiskra Nový Bor282151433881
Kohlíček Petr299149448
 7. Horová MonikaTJ Dvůr Králové n.L.313124437877
Horák Luděk293147440
 8. Havlík AlešTJ Lokomotiva Liberec323152475875
Kořínková Jana291109400
 9. Susková JanaTJ Lokomotiva Liberec294148442874
Pachl Jiří306126432
 10. Novák MilanTJ Tesla Pardubice283132415872
Nováková Martina316141457
 11. Rusín FrantišekTJ Astra ZM Praha - KK Slavia Praha299146445864
Bendová Tereza287132419
 12. Skutil PetrSKP Hradec Králové297158455863
Skutilová Ludmila276132408
 13. Bulisová JanaTJ Tesla Pardubice277144421838
Zemánek Ladislav293124417
 14. Katzová KateřinaSK Žižkov Praha - KK Slavoj Praha295150445837
Bubeník Miroslav277115392
 15. Strnad PavelTJ Sokol Rudná317107424828
Zimáková Jarmila270134404
 16. Kohoutová MilušeTJ Sokol Rudná273122395773
Kohout Karel28197378
 17. Webr VáclavSKK Rokycany305141446663
Vlasáková Kamila15463217

Veřejnost

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Tomášek MartinDvůr Králové nad Labem15363216429
Tomášková Vlaďka14964213
 2. Janečková BáraDvůr Králové nad Labem10067167381
Novotný Honza14470214
 3. Vaculík PetrDvůr Králové nad Labem13563198344
Němcová Irena10244146
 4. Tóthová MartinaDvůr Králové nad Labem473986271
Kábrt Jiří11372185

Ženy - neregistrovaní

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Janďourková KateřinaBrada Rybníček16671237497
Nekvasilová Jaroslava18278260

Ženy - registrovaní

  Jméno hráče Oddíl Plné Dorážka Celkem Celkový výsledek
 1. Kelpenčevová LucieTJ Sokol Husovice - TJ Sokol Husovice/KSV Wien279136415882
Procházková Pavlína306161467
 2. Lidman LindaSKK Rokycany - Kuželky Jiskra Hazlov299157456881
Utikalová Karoline299126425
 3. Cvejnová AnetaSKK Náchod285151436857
Hrdinová Martina304117421
 4. Kořanová MartaTJ Sokol Kdyně300133433846
Kotalová Eva291122413
 5. Šrajerová IrenaSKP Hradec Králové - TJ Dvůr Králové n.L.283104387802
Šmídová Kateřina299116415

Obsazenost turnaje

 obsazeno
 volno


Uživatel: host


Jméno:  

Heslo:  


Příští zápasy

Dvůr A - volno

Dvůr B - volno

Dvůr C - volno

VPM - volno

Sponzoři

Pivovar Tambor JUTA a.s. BAK stavební společnost, a.s.

Mediální partneři

Portál Královédvorsko.cz Portál Deník.cz
Mapa    Jan Janeček © 2013-2019
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde